ABC Colorex – Usługi spawalnicze, spawanie aluminium

Istotną gałęzią działalności sekcji obróbek blacharskich są usługi spawalnicze. Własny park maszynowy doświadczony personel i nacisk kładziony na ciągły rozwój, sprawiają, że usługi takie jak spawanie aluminium możemy wykonywać na poziomie adekwatnym do standardów jakościowych wypracowanych w pozostałych działach naszej firmy.

Wykonujemy spawanie aluminium, stali nierdzewnej oraz stali czarnej. Na nasz park maszynowy składają się migomaty, spawarki TIG, a także spawarki pulsacyjne do spoinowania blach ocynkowanych. Zaplecze sprzętowe w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pracujących na tym sprzęcie ludzi sprawiają, że wykonywane przez nas usługi spawalnicze z powodzeniem można pozycjonować w jakościowej czołówce na obszarach takich jak Kraków czy Małopolska.

Nasze elastyczne podejście i szerokie spektrum możliwości wyrażają się w setkach realizowanych z powodzeniem zleceń. Łącząc kwalifikacje spawaczy z możliwościami nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zapotrzebowaniu na usługi spawalnicze, począwszy od produkcji parapetów okiennych, na kompletnych liniach produkcyjnych kończąc.

Za sprawą integracji usług takich jak spawanie aluminium z pozostałymi świadczonymi w naszej firmie, obsługiwanym przez nas obszarem nie jest jedynie Kraków i Małopolska, a także reszta kraju oraz rynki zagraniczne. Jesteśmy jedną z nielicznych firmy regularnie wykonujących usługi spawalnicze dla klientów wytwarzających tak zróżnicowane rodzaje produktów.  Na liście wyrobów wykonywanych systematycznie znajdują się odważne i nowoczesne koncepcje naszych klientów, którzy wiedzą, że powierzając nam nawet najbardziej zaawansowane konstrukcje mogą oczekiwać wysokiej jakości wykonania.

Dzięki wygodnym wariantom współpracy z ABC Colorex możliwe jest wykonanie kompletnego produktu w jednej firmie. Uwzględniając wytyczne naszych klientów możemy realizować projekt od samego początku życia produktu, uwzględniając konsultację na etapie projektowania i wdrożenia. Wyprodukowany w ten sposób element można następnie poddać lakierowaniu i w razie życzenia zlecić też transport siłami naszego działu logistyki. Taka kompilacja korzyści stwarza sposobność do optymalizacji kosztów produkcji i transportu.